logo
Jeśli chcą Państwo dokonać rezerwacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego kom. 577807306
ZNAJDŹ NAS
ZNAJDŹ NAS
REZERWACJE +48-577-807-306 Zarezerwuj stolik
Top
 / O nas

RESTAURACJA FABRYKA – W KUCHNI MAJSTRUJEMY NAJLEPIEJ!

Jesteśmy restauracją, która proponuje jedzenie na najwyższym poziomie. Kochamy jeść, uwielbiamy gotować a przede wszystkim delektować się zadowoleniem naszych gości. Serwujemy dania ze świeżych produktów najlepszej jakości, nasza kuchnia jest smaczna i zdrowa a co za tym idzie konkurencja, również z racji przystępnych cen. W naszej ofercie znajdują się: wyśmienite burgery, soczyste steki, oryginalne makarony, lekkie sałatki, dania wegetariańskie i wegańskie oraz to co wszyscy uwielbiamy… pyszne desery.

Lokal posiada dwie sale. Jedną w industrialnym, barowym stylu, która pomieści nawet do 40 osób oraz drugą mieszczącą 24 osoby – zachowaną w klimacie rustykalnym z lekką nutą romantyzmu. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć miejsce wyjątkowe, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Restauracja Fabryka

Wyjątkowo podane

Nasze dania zawsze serwujemy z niezwykłą starannością. Każde danie ma być dziełem, które zachwyci nie tylko podniebienie.

wnetrze

Przytulne wnętrza

Nasza restauracja składa się z 3 niezależnych sal. Każda charakteryzuje się niepowtarzalnym wystrojem

Restauracja Fabryka

Najwyższej jakości mięso

Do przygotowania naszych potraw wykorzystujemy najwyższej jakości mięso pochodzące od zaufanych dostawców.

q

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Uznani kucharze

Nasi Szefowie kuchni czerpią swoje inspiracje z kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej, nie jest im jednak obca szeroko pojęta kuchnia europejska. Wybierają z niej to co najlepsze. Ich kuchnia jest wysokogatunkowa a produkty, z których korzystają są zawsze świeże i starannie wyselekcjonowane.

restauracja_fabryka_do_onas

Contact Info

Wełniana 31, 54-059 Wrocław, Polska

www.restauracja-fabryka.pl

social media link

biuro@restauracja-fabryka.pl

+48-577-807-306

+48-577-807-306

p