logo
Jeśli chcą Państwo dokonać rezerwacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego kom. 577807306
ZNAJDŹ NAS
ZNAJDŹ NAS
REZERWACJE +48-577-807-306 Zarezerwuj stolik
Top
 

Imprezy okolicznościowe

Restauracja Fabryka - idealne miejsce do zorganizowania ślubu, chrzcin, komunii, urodzin i innych imprez okolicznościowych na Stabłowicach!

Chrzciny dziecka

Chrzciny to pierwsza tak ważna uroczystość w życiu każdego dziecka. Bardzo często zorganizowanie przyjęcia w domu jest niemożliwe ze względu na ilość gości. Nasza restauracja zaprasza Państwa do skorzystania z naszych sal i bogatego menu.

Dowiedz się więcej

Chrzciny

Przyjęcia dla rodziny

Przyjęcia komunijne

Komunia to bardzo ważne wydarzenie dla każdego dziecka. Organizacja przyjęcia komunijnego to duże wyzwanie dla rodziców. Nasza restauracja jest w stanie zorganizować dla Państwa niezapomniane spotkanie w gronie najbliższych.

Dowiedz się więcej

Komunie

Przyjęcia komunijne

Urodziny/Imieniny

Jeśli planujesz zorganizować przyjęcie urodzinowe lub imieninowe zapraszamy do kontaktu z naszą restauracją. Nasze sale można dostosować pod różną tematykę, jesteśmy w stanie skomponować nawet najbardziej wymagające menu.

Dowiedz się więcej

Urodziny/Imieniny

Zaproś znajomych i rodzinę

Spotkania firmowe

Jeśli Państwa firma planuje zorganizować spotkanie z pracownikami, partnerami biznesowymi lub klientami zapraszamy do kontaktu z naszą restauracją. Oferujemy wynajem sal oraz przygotowanie pomieszczeń pod Państwa oczekiwania.

Dowiedz się więcej

Spotkania firmowe

Wynajem sal dla firm

Śluby/Wesela

Nasza restauracja jest w stanie zorganizować dla Państwa przyjęcia weselne w specjalnie do tego przygotowanych salach. Wnętrza dostosowujemy do oczekiwań oraz ilości gości, układamy specjalne menu według Państwa upodobania.

Dowiedz się więcej

Śluby/Wesela

Sale weselne

Imprezy okolicznościowe

Jeśli chcą Państwo zorganizować przyjęcie dla rodziny, przyjaciół lub znajomych serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej restauracji. Przestronne sale i bogate menu, które można dostosować pod indywidualne oczekiwania.

Dowiedz się więcej

Inne imprezy

Spotkania okolicznościowe